Wysyłka już w 24hWysyłka już w 24hKoszty dostawy już od 8,60 złInfolinia: +48 505 806 892
Szybki kontakt

Czym usunąć naklejki z szyby?

środa, 19 czerwiec 2019

Z naklejkami na szybach, a raczej ich pozostałościami walczą nie tylko kierowcy i rodzice małych dzieci. Zmiana dekoracji, kupno nowych rzeczy często wiążą się z usuwaniem folii i kleju, a to jest tylko pozornie proste zadanie. Bardzo często samo zdrapanie naklejki z szyby nie wystarczy.

Wykorzystaj lato. Gorące temperatury i słońce sprawiają, że naklejka schodzi zdecydowanie lepiej. Możesz również ogrzać szybę suszarką. Pod żadnym pozorem nie można używać ostrych narzędzi, ponieważ mogą zarysować powierzchnię szkła. Zamiast tego sprawdzi się dedykowany skrobak do szyb, a samą naklejkę można podważyć również paznokciem. Najlepiej ją ściągnąć, pociągając w dwóch miejscach jednocześnie, ale to również nie gwarantuje sukcesu. Naklejki są wyjątkowo „złośliwe”.

Większe fragmenty folii możesz również podważyć żyletką. Resztki kleju i folii usuń za pomocą szmatki nasączonej benzyną ekstrakcyjną. Jeśli ślad jest niewielki, sprawdzi się również zmywacz do paznokci. Po wyczyszczeniu warto pomieszczenie przewietrzyć. Ta procedura zmusi cię do refleksji, czy warto przyklejać coś na szybie.

Ada

Płatności:system payUBezpieczeństwo:rzetelny regulaminDostawy:dostawca DPD dostawca inpostdostawca rabendostawca Orlen