Wysyłka już w 24hWysyłka już w 24hKoszty dostawy już od 8,60 złInfolinia: +48 505 806 892
Szybki kontakt

Szanowni Państwo, w związku ze zmianą systemu informatycznego naszego magazynu w dniach 11-20 styczeń 2023 czas przygotowania towaru do wysyłki może wydłużyć się do 3 dni roboczych. Prosimy o wyrozumiałość i przepraszamy za wszelkie utrudnienia. Zespół Clineo.pl.

Bros Microbec Ultra preparat do szamb  25g x 18 sztuk

Tabletka

Bros Microbec Ultra preparat do szamb 25g x 18 sztuk

0 opinii

Zobacz wszystkie produkty marki: BrosProducent: BrosEAN: 5904517035898

Cena:
33,95

Cena jednostkowa: 64,06 zł / kg

Dostępny, wysyłka w 24h
Darmowa dostawa dla jednej paczkiPrzy zamówieniach powyżej 300,00 zł
Paczkomaty 24/7: od 13,99 zł Dostawa: 1-2 dni robocze
InPost Kurier: od 13,99 zł Dostawa: 1-2 dni robocze
Kurier DPD: od 16,99 zł Dostawa: 1-2 dni robocze
RABEN Kurier: od 123,00 zł Dostawa: 1-2 dni robocze
ORLEN Paczka: od 8,60 zł Dostawa: 3-4 dni robocze
Sprawdź szczegóły kosztów wysyłki

Brak kanalizacji miejskiej wiąże się z pewnymi obowiązkami. Należy do nich regularna asenizacja, która nie należy do czynności zbyt przyjemnych. Aby zmniejszyć jej częstotliwość, warto zaopatrzyć się w preparat do szamb microbec bros, dzięki któremu można skutecznie zminimalizować zawartość szamba. Systematyczne używanie ułatwia rozkład ekskrementów, sprawiając, że częste opróżnianie ścieków nie jest konieczne.
Preparat do szamba microbec bros – sposób na puste szambo
Ekologiczne rozwiązania mają na celu nie tylko poprawę jakości otaczającego nas środowiska, ale również ułatwienie codziennego funkcjonowania. Microbec saszetki należą do tego typu produktów, które usprawniają czynności, których wykonywanie zwyczajnie jest konieczne. Sposób ich działania jest niezwykle prosty. Specjalne enzymy powodują biodegradację nieczystości, dlatego znajdą zastosowanie w przydomowych oczyszczalniach ścieków, czy tradycyjnych szambach. Proces polega na upłynnieniu odpadków stałych, w wyniku czego więcej ich mieści się w zbiorniku. Preparat do szamba microbec  pozwala również zminimalizować wszelkie powstałe na przestrzeni czasu osady, dzięki czemu późniejsze opróżnianie przebiega łatwiej i szybciej.
Zaopatrz się w preparat do szamba microbec, a z pewnością odczujesz korzyści, jakie niesie za sobą zminimalizowanie częstotliwości wywozu nieczystości z przydomowych oczyszczalni.

Często kupowane razem z tym produktem

Klienci, którzy przeglądali ten produkt, przeglądali również

Polecane produkty tej samej marki

Płatności:system payUBezpieczeństwo:rzetelny regulaminDostawy:dostawca DPD dostawca inpostdostawca rabendostawca Orlen