Wysyłka już w 24hWysyłka już w 24hKoszty dostawy już od 11,99 złInfolinia: +48 505 806 892
Szybki kontakt

Responsywny Szablon Sklepu - od dziś za darmo! Tylko w eCommerce24h.pl

środa, 19 listopad 2014

Responsywny Szablon Sklepu - od dziś za darmo! Tylko w eCommerce24h.pl

We wrześniu nasi specjaliści wypowiadali się na temat sposobu podejmowania decyzji przez klientów branży eCommerce:

Do wyprzedzenia konkurencji niezbędne jest dostosowanie sklepu do aktualnych trendów projektowych. Dzisiejsze decyzje zakupowe podejmowane są nie tylko przy biurku z komputerem, również na wygodnej kanapie z tabletem w dłoniach, czy w zatłoczonym metrze i na ekranie smartfona. Responsywne sklepy to nie jest przyszłość – to teraźniejszość.   Pełna wypowiedź: Sebastiana Legenza, znajdziesz na blogu Traffic Trends

Od czasu tej wypowiedzi, nie próżnowaliśmy. Wierzymy, że dostępność sklepów niezależnie od systemu i rodzaju urządzenia jest niezbędna do skutecznej sprzedaży online. Jedyna tak dopasowana do polskiego rynku platforma ehandlu - eCommerce24h.pl - z dumą prezentuje dziś nowy szablon domyślny „StartUp” (zobacz demo online). 

Najważniejsze cechy nowego szablonu:

Wszystkie powyższe funkcje sklepu dostępne są dla obecnych i przyszłych klientów platformy od dziś - na zawsze za 0 zł! Bez żadnych ukrytych opłat. 

rwd_showcase2  

Pojawienie się szablonu „StartUp” to także całkowicie nowa oferta:

Nie znasz jeszcze platformy eCommerce24h.pl? Otwórz sklep testowy bez zobowiązań i sprawdź dopasowanie naszego systemu do realiów ebiznesu w Polsce.

Płatności:system payUBezpieczeństwo:rzetelny regulaminDostawy:dostawca DPD dostawca inpostdostawca rabendostawca Orlen