Wysyłka już w 24hWysyłka już w 24hKoszty dostawy już od 11,99 złInfolinia: +48 505 806 892
Szybki kontakt

Jak zaplanować sprzątanie domu? Krok pierwszy: mycie szyb i mebli

czwartek, 28 listopad 2019

Jak zaplanować sprzątanie domu? Krok pierwszy: mycie szyb i mebli

Jak zaplanować sprzątanie domu? Krok pierwszy: mycie szyb i mebli

Każda większa uroczystość – zbliżające się święta czy impreza rodzinna – wiąże się z koniecznością przeprowadzenia większych porządków domowych. Nie wystarczy jedynie przetrzeć kurzy i odkurzyć dywanów. Sprzątanie trzeba odpowiednio zaplanować i przygotować niezbędne środki czystości. Warto zacząć od mycia szyb i mebli.

Zawsze zaczynajmy od mycia szyb

Przyjęło się, że szyby myjemy jakieś dwa razy do roku – na święta Wielkanocne i Boże Narodzenie. Planując sprzątanie domu, warto zacząć właśnie od nich. Wbrew pozorom okna brudzą się bardzo szybko. Samochody przejeżdżające przez ulicę, remont lub budowa naprzeciwko, a nawet smog – to wszystko sprawia, że na szybie odkładają się zabrudzenia, które blokują przedostawanie się światła słonecznego do wnętrza. Dokładne mycie szyb już na początku sprzątania gwarantuje nam o wiele lepszą widoczność sprzątanego pomieszczenia.

Na co zwrócić uwagę podczas mycia szyb?

Jeśli chcemy, by nasze okna pozostały czyste i lśniące przez długi czas, musimy zwrócić uwagę na odpowiedni detergent, którym umyjemy szyby. Przede wszystkim:

Prawidłowe zaplanowanie posprzątania domu jest kluczowe, jeśli nie chcemy spędzić na tej czynności połowy świąt, które z pewnością wolelibyśmy spędzić na odpoczynku i spotkaniach z rodziną. Musimy obmyślić nie tylko poszczególne czynności, ale także wybrać specyfiki, które ułatwią nam pracę i sprawią, że nasze szyby i meble pozostaną czyste i pachnące przez dłuższy czas.

Płatności:system payUBezpieczeństwo:rzetelny regulaminDostawy:dostawca DPD dostawca inpostdostawca rabendostawca Orlen