Wysyłka już w 24hWysyłka już w 24hKoszty dostawy już od 11,99 złInfolinia: +48 505 806 892
Szybki kontakt

Jak wydłużyć sprawność zmywarki do naczyń?

czwartek, 20 czerwiec 2019

Jak wydłużyć sprawność zmywarki do naczyń?

Każde urządzenie domowe często eksploatowane w końcu przestaje funkcjonować tak idealnie jak za pierwszym razem. Nie inaczej jest ze zmywarkami do naczyń. Nagromadzone zabrudzenia, osady i tłuszcze zbierają się na wewnętrznych elementach zmywarek, utrudniając ich skuteczną pracę. Czyszczenie zmywarki może być prawdziwym wyzwaniem, ale przy odpowiednich środkach może okazać się bardzo łatwe. Wybór odpowiednich tabletek do zmywarek może pomóc uporać się z dokładnym myciem naczyń i dbaniem o zmywarkę jednocześnie. Tabletki Fairy to idealne rozwiązanie jeżeli cenimy czystość i sprawność zmywarki na równi ze skutecznym myciem naczyń.

Fairy, tabletki do zmywarki, jak działają i jakie wybierać?

Fairy Jar Original All In 1 to tabletki przeznaczone do urządzeń o długim cyklu mycia. Zapewniają naczyniom idealną czystość i blask. Usuwają nawet trudne zabrudzenia z naczyń, tłuszcz, brud. Czyszczą dokładnie bez zacieków i smug, szczególnie dokładnie czyszcząc naczynia ze szkła i nadając wyjątkowego blasku sztućcom. Przy tym dbają również o czystość zmywarki, usuwając osady z tłuszczu i kamienia ze wszystkich elementów urządzenia. Niwelują skutecznie nieprzyjemny zapach, pozostawiając po użyciu przyjemny i świeży aromat. Kapsułki są wygodne w użyciu, nie musi się ich nawet rozpakowywać, ponieważ folia, w którą są zapakowane, rozpuszcza się w wodzie. Podnoszą skuteczność płukania i działania soli. Produkt bardzo wydajny, idealny do stosowania nie tylko w pojedynczych mieszkaniach, ale również w agroturystyce, pensjonatach, hotelach itp.

Fairy Jar Platinum to tabletki skuteczne w wodzie o każdej twardości. W porównaniu do normalnego cyklu – dwa razy szybsze czyszczenie podczas krótkich cykli. Dokładnie zmywają wszelkie zabrudzenia z naczyń, nadają blasku szklanym naczyniom i chronią srebrno i inne metale, a także nabłyszczają elementy ze stali nierdzewnej. Używanie Fairy Jar Platinum pozwala na dokładne usunięcie tłuszczu i osadów z kamienia. Bardzo starannie czyszczą nawet filtry w zmywarkach, dzięki czemu przedłużają ich funkcjonowanie.

Co jeszcze można zrobić, by przedłużyć sprawność zmywarki? Możemy używać soli do zmywarek, która pomaga zmiękczyć wodę, co z kolei ogranicza osadzanie się kamienia. Kilka razy w roku warto wyczyścić zmywarkę dokładnie wraz z filtrem z zabrudzeń i resztek jedzenia, które mogą osadzać się na elementach urządzenia i pogarszać jakość ich użytkowania. Poza tym niektórych rzeczy po prostu nie powinno się myć w zmywarce, np. tych wykonanych z miękkiego drewna. Koniecznie trzeba usuwać resztki jedzenia przed włożeniem naczyń do zmywarki ponieważ np. resztki kwaśnej żywności mogą doprowadzić do korozji elementów zmywarki.

Płatności:system payUBezpieczeństwo:rzetelny regulaminDostawy:dostawca DPD dostawca inpostdostawca rabendostawca Orlen