Wysyłka już w 24hWysyłka już w 24hKoszty dostawy już od 11,99 złInfolinia: +48 505 806 892
Szybki kontakt

Jak wyczyścić pralkę? Poznaj skuteczne sposoby na pozbycie się kamienia i nieprzyjemnego zapachu

Poniedziałek, 27 wrzesień 2021

Jak wyczyścić pralkę? Poznaj skuteczne sposoby na pozbycie się kamienia i nieprzyjemnego zapachu

Zastanawiasz się, jakie środki do czyszczenia pralki są najskuteczniejsze? Nie wiesz, czym odkamienić pralkę? Na te i inne pytania dotyczące chemii domowej w pielęgnacji pralki odpowiadamy w tym artykule.

Czyszczenie pralki – dlaczego warto o tym pamiętać?

Robisz pranie za praniem, bo sterta ubrań w koszu nigdy nie maleje, a rzadko masz okazję pomyśleć o tym, że pralce też przydałaby się porządna pielęgnacja? Czas najwyższy zmienić podejście. Czyszczenie pralki jest bardzo ważne, bo nadmiar kamienia i innych osadów zdecydowanie skraca jej żywotność, a nieprzyjemny zapach może zmniejszyć komfort wyciągania z bębna czystych koszulek czy spodni. Jeśli więc chcesz zadbać o swój sprzęt, żeby służył Ci jak najdłużej, warto pomyśleć o tym, jak usunąć nieprzyjemny zapach z pralki i czym ją odkamienić. Oto nasze sprawdzone metody.

Środki do czyszczenia pralki – jakie są najlepsze?

Twoim problemem jest brzydki zapach z pralki? Pora ją wyczyścić. Oczywiście możesz zastosować domowe metody, takie jak czyszczenie pralki za pomocą octu, który działa jak odkamieniacz i jednocześnie usuwa bakterie, albo za pomocą sody oczyszczonej czy kwasku cytrynowego. Jeśli jednak szukasz metod mniej kłopotliwych i zdecydowanie bardziej sprawdzonych niż patenty naszych babć, sprawdź środki do czyszczenia pralki, które są dostępne w naszym sklepie z chemią domową. Czym odkamienić pralkę? Oto nasze sprawdzone detergenty!

Szukasz dobrej chemii domowej do czyszczenia pralki? Chcesz ją skutecznie odkamienić? Sprawdź szeroki wybór różnego rodzaju detergentów do pielęgnacji jednego z najważniejszych sprzętów AGD w każdym domu!

Płatności:system payUBezpieczeństwo:rzetelny regulaminDostawy:dostawca DPD dostawca inpostdostawca rabendostawca Orlen