Wysyłka już w 24hWysyłka już w 24hKoszty dostawy już od 11,99 złInfolinia: +48 505 806 892
Szybki kontakt

Jak wyczyścić piekarnik z przypalonego tłuszczu bez szorowania?

środa, 1 grudzień 2021

Jak wyczyścić piekarnik z przypalonego tłuszczu bez szorowania?

Czyszczenie piekarnika nie musi być specjalnie trudne czy czasochłonne, nawet w przypadku pozostałości przypalonego tłuszczu. Jak sobie poradzić z tego rodzaju zabrudzeniami bez konieczności szorowania? Poznaj sprawdzone metody!

Jak skutecznie wyczyścić piekarnik? Oto podpowiedź eksperta

Piekarnik to jedno z najbardziej multizadaniowych urządzeń w naszych domach. Często rzucamy mu niełatwe zadania, takie jak przygotowanie przepysznej kaczki czy babki na oleju, za którą przepadają nie tylko dzieci. Niestety, często wygląd piekarnika po takich eksperymentach kulinarnych budzi wiele zastrzeżeń. Na szczęście nie musisz szorować godzinami przypalonego wnętrza, żeby odzyskał dawny wygląd. Sekret tkwi w zastosowaniu nowoczesnych, innowacyjnych środków do czyszczenia kuchni, które opierają się na sprawdzonych formułach. Wystarczy je nanieść na zabrudzenie i pozostawić na chwilę na czyszczonej powierzchni. Efekt? Nawet przypalony tłuszcz da się usunąć ze szklanych czy metalowych powierzchni za pomocą ściereczki bądź ręcznika papierowego. Sprawdź, jakie środki do czyszczenia piekarnika polecają profesjonaliści.

Czym czyścić piekarnik? Sprawdzone środki do mycia piekarnika

Jeśli chodzi o przypalony piekarnik, musisz postawić na skuteczność. Tu nie ma mowy o żadnych kompromisach. Wybierz na przykład stosowany nawet w profesjonalnych kuchniach płyn czyszczący Ajax Piekarnik i mikrofalówka, który jest nie tylko skuteczny, ale też bardzo wydajny. Usuwa tłuszcz i niweluje nieprzyjemny zapach już w kilka minut. Warto też sięgnąć po wysoce efektywny preparat do czyszczenia piekarników i grilli Oro, który pomoże Ci usunąć nawet stare pozostałości po przypalonym tłuszczu zwierzęcym. Pamiętaj, żeby przed przystąpieniem do czyszczenia piekarnika za pomocą chemii domowej, zawsze usunąć wszelkie resztki, które jesteś w stanie zdjąć z piekarnika na przykład ręcznikiem papierowym czy mokrą ściereczką.

Jeśli postawisz na środki do mycia kuchni, które omówiliśmy w tym poradniku, czyszczenie piekarnika z przypalonego tłuszczu absolutnie nie będzie dla Ciebie problemem. Zaufaj sile nowoczesnych detergentów i zapomnij o szorowaniu. Twój piekarnik bez trudu doprowadzisz do stanu idealnej czystości. Przekonaj się sam!

Płatności:system payUBezpieczeństwo:rzetelny regulaminDostawy:dostawca DPD dostawca inpostdostawca rabendostawca Orlen