Wysyłka już w 24hWysyłka już w 24hKoszty dostawy już od 11,99 złInfolinia: +48 505 806 892
Szybki kontakt

5 najlepszych produktów na owady

środa, 4 lipiec 2018

5 najlepszych produktów na owady

 Sezon letni z jednej strony kojarzy się ze słońcem, ciepłymi wieczorami, oknem otwartym cały dzień, a z drugiej z wlatującymi do domu owadami. Nie ma nic gorszego niż komar, który nie pozwala zasnąć i ciągle próbuje skosztować naszej krwi, lub mucha, która latając po pokoju łatwo wyprowadza z równowagi. Na szczęście w naszej ofercie jest sporo produktów, dzięki którym pozbędziesz się tego małego, a jednocześnie dużego problemu.

Co na komary? 

  1. Płytka na owady - coraz popularniejszy sposób radzenia sobie z muchami i komarami. Wystarczy wyjąć płytkę i ustawić w miejscu, w którym występuje swobodna cyrkulacja powietrza, najlepiej z dala od okien. Płytka wydziela pary substancji, która jest owadobójcza, przez co będziesz mógł zapomnieć o krążących owadach w Twoim domu. Produkt zabezpiecza pomieszczenie o maksymalnej powierzchni 50m2.
  1. Drugim produktem godnym uwagi jest Bros Elektro urządzenie elektryczne z płynem przeciw komarom. Często latem zostawiamy otwarte okno, przez które wlatują niechciani goście. Ten produkt zapewni Ci ochronę przed tymi, którzy już się rozgościli, a także przed nadlatującymi. Wystarczy podłączyć produkt do kontaktu, a wydzielana z niego substancja unieszkodliwi latający problem. Urządzenie zapewnia aż 60 nocy spokojnego snu.
  2. Znaną od dawna, ale ciągle popularną metodą jest korzystanie z Raid, środek na owady latające. Należy zamknąć drzwi i okna w pokoju, potem chwycić produkt tak, by był w pozycji pionowej i naciskać przycisk przez około 10 sekund. Po zastosowaniu środka konieczne jest opuszczenie pomieszczenia na kilkanaście minut. Przed dłuższym przebywaniem w pokoju trzeba go mocno przewietrzyć. Spray skutecznie likwiduje wszelkie owady, w tym komary i muchy.


Najlepsze pułapki na muchy

  1. Jeśli chcesz pozbyć się muszego problemu, warto zainteresować się pułapkę na muchy od Bros. Silna powierzchnia klejąca skutecznie eliminuje problem. Dekoracyjne pudełko możesz umieścić wszędzie, najlepiej jednak przy oknie, przez które wlatują owady. Produkt jest bezpieczny i można go stosować również w zamkniętych pomieszczeniach, gdyż nie zawiera substancji szkodliwych dla naszego zdrowia.

 

  1. W naszej ofercie jest też Bros Max lep okrągły na muchy. Owady lubią zapach miodu, który jest dla nich bardzo atrakcyjny. Z tego powodu lep został nim pokryty, co skutecznie przyciąga muchy i pozwala na wielomiesięczny spokój, zagwarantowany niewysychającą powierzchnia skuteczną w wilgotnych lub suchych warunkach.
Płatności:system payUBezpieczeństwo:rzetelny regulaminDostawy:dostawca DPD dostawca inpostdostawca rabendostawca Orlen