Witaj w Clineo! Czego dziś potrzebujesz?
Infolinia: 505 806 892 Wysyłka już w 24h Koszt dostawy już od 8,60zł
Szanowni Państwo, w związku z ograniczeniami epidemicznymi oraz dużą ilością zamówień, które spływają do naszego sklepu w ostatnim okresie czas przygotowania towaru do wysyłki może wydłużyć się do 3 dni roboczych. Prosimy o wyrozumiałość i przepraszamy za wszelkie utrudnienia. Zespół Clineo.pl

Tabletki Biofos do szamba

W Twoim gospodarstwie domowym pojawił się nieprzyjemny zapach? Sprawdź, czy taka sytuacja nie jest spowodowana przez zaniedbaną kanalizacje lub szambo. Zbiornik nie musi być zapełniony, by przez odpływy i rury wydobywał się brzydki aromat, który będzie powodować dyskomfort wszystkich domowników.

Jest jednak na to sposób! Proste w użyciu tabletki Biofos do szamba, które pozwolą odetchnąć czystym i przyjemnym powietrzem. Dzięki nim zredukujesz powstawanie osadów i złogów, a dodatkowo spowolnisz proces zapełniania się szamba! Poznaj ich moc na własnym przykładzie i ciesz się poprawnie działającą instalacją w swoim gospodarstwie.

Tabletki do szamba oferowane przez firmę Biofos to produkt ekologiczny. Jest on w pełni bezpieczny dla środowiska naturalnego, ludzi i zwierząt, dzięki czemu regularne stosowanie nie powoduje ryzyka oraz negatywnego wpływu na zdrowie. Biopreparaty to szczepy naturalnych bakterii, dlatego są tak samo skuteczne jak syntetyczne zamienniki.

Sortuj produkty
Liczba produktów: 6

Blog

Zobacz wszystkie
Kontakt