Witaj w Clineo! Czego dziś potrzebujesz?
Infolinia: 505 806 892 Wysyłka już w 24h Koszt dostawy już od 8,60zł
Szanowni Państwo, w związku z ograniczeniami epidemicznymi oraz dużą ilością zamówień, które spływają do naszego sklepu w ostatnim okresie czas przygotowania towaru do wysyłki może wydłużyć się do 3 dni roboczych. Prosimy o wyrozumiałość i przepraszamy za wszelkie utrudnienia. Zespół Clineo.pl

Jak okiełznać elektryzujące się włosy?

2018-07-17

Włosy elektryzują się na skutek braku nawilżenia. Szkodliwie działać będzie również przebywanie w klimatyzowanych pomieszczeniach, używanie nakryć głowy oraz ręczników ze sztucznych materiałów oraz nieodpowiednia pielęgnacja. Zmiana czapki na bawełnianą lub też uszytą z innych naturalnych materiałów może sprawić, że nasze włosy będą bardziej podatne na współpracę.

Znajdź na Clineo preparaty, które nawilżają, a dzięki temu zapobiegniesz elektryzowaniu się włosów. Okazjonalnie stosuj odżywcze maseczki. Jeśli musisz suszyć włosy suszarką, staraj się wykonać tę czynność chłodniejszym powietrzem z użyciem funkcji jonizacji. Tę znajdziesz także w nowoczesnych szczotkach, które wygładzają strukturę włosów.

Ada

Porady

Zobacz wszystkie
Kontakt