Witaj w Clineo! Czego dziś potrzebujesz?
Infolinia: 505 806 892 Wysyłka już w 24h Koszt dostawy już od 8,60zł

Kapsułki do prania

Persil Duo Caps Lavender Freshness, kapsułki do prania, 30 prań

Zobacz wszystkie produkty marki:  Persil Producent:  Henkel
0 opinii
Cena:
37,00zł
Chwilowo niedostępny
 • Unikatowa technologia stworzona przez Persil zapewnia tkaninom głębię kolorów, lawendową świeżość oraz gwarancję usunięcia nawet najbardziej uporczywych plam.

  Persil Lavender Duo-Caps jest skuteczne i łatwe w użyciu, należy wrzucić do bębna odpowiednią dawkę produktu przed umieszczeniem w nim prania, a po kontakcie z wodą kapsułka uwolni 100% siły piorącej.

  Każda z kapsułek zawiera inna kombinację płynu. W niebieskiej komorze znajdują się enzymy odplamiające i substancje aktywne, które gwarantują pozbycie się z tkanin wszelkich zabrudzeń. Komora fioletowa wraz z substancjami aktywnymi i aktywatorem blasku nie pozwoli na szarzenie kolorów, pielęgnując je i zachowując ich głębię.

  Przygotowanie i stosowanie

  Gdy ładunek pralki przekracza 4,5 kg lub pranie jest mocno zabrudzone, użyć 2 kapsułki. Nadaje się do wszystkich zakresów wody.

  Przechowywanie

  Przechowywać w zamkniętym opakowaniu. Nie dotykać mokrymi rękami. Nie przebijać, nie rozrywać i nie przecinać kapsułek. Produkt nieprzydatny do prania wełny, jedwabiu i innych delikatnych tkanin. Najlepiej zużyć przed upływem 18 miesięcy od daty produkcji podanej na opakowaniu. Przechowywać wyłącznie w oryginalnym opakowaniu. Przechowywać poza zasięgiem dzieci

  Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

  Uwaga. Działa drażniąco na skórę. Działa drażniąco na oczy. Działa szkodliwie na organizmy wodne powodując długotrwałe skutki. Zawiera proteazę. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej. Chronić przed dziećmi. W przypadku kontaktu ze skórą: umyć dużą ilością wody. W przypadku dostania się do oczu: ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. W przypadku połknięcia: wypłukać usta, nie wywoływać wymiotów. Natychmiast skontaktować się z ośrodkiem zatruć lub lekarzem. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Całkowicie opróżniona butelka może być traktowana jako odpad komunalny.

  Składniki

  15-30% anionowe środki powierzchniowo czynne, niejonowe środki powierzchniowo czynne, mydło
  <5% fosfoniany
  rozjaśniacz optyczny
  enzymy
  kompozycja zapachowa (Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Linalool)

 • Opinie Persil Duo Caps Lavender Freshness, kapsułki do prania, 30 prań
  aktualnie brak opini o produkcie
 • Pytania i odpowiedzi

  Brak zapisanych pytań do produktu.

Klienci, którzy wybrali ten produkt kupili również

Polecane produkty tej samej marki

Blog

Zobacz wszystkie
Kontakt