Witaj w Clineo! Czego dziś potrzebujesz?
Infolinia: 505 806 892 Wysyłka już w 24h Koszt dostawy już od 8,60zł
Szanowni Państwo, w związku z ograniczeniami epidemicznymi oraz dużą ilością zamówień, które spływają do naszego sklepu w ostatnim okresie czas przygotowania towaru do wysyłki może wydłużyć się do 3 dni roboczych. Prosimy o wyrozumiałość i przepraszamy za wszelkie utrudnienia. Zespół Clineo.pl

Chusteczki higieniczne Mola

Jeśli masz katar, postaw na oryginalne chusteczki higieniczne Mola. To doskonałej jakości produkty dostępne w klasycznych opakowaniach foliowych i kartonikach, które gwarantują wygodny sposób ich dozowania. W ofercie przygotowanej przez sklep clineo.pl znajdziesz chusteczki dwu- i trzywarstwowe, wykonane z dobrej jakości celulozy, również z dodatkiem miękkich włókien bawełny i przyjemnych aromatów.

Do zastosowań indywidualnych polecamy jednorazowe chusteczki higieniczne Mola w poręcznych opakowaniach foliowych. W warunkach domowych sprawdzą się również zbiorcze opakowania chusteczek w kartonikach. Wygodny sposób aplikacji ułatwi korzystanie z tego typu produktów wszystkim domownikom, również małym dzieciom. Wybrane rodzaje chusteczek marki Mola zostały dodatkowo nasączone substancjami aromatycznymi o właściwościach inhalujących, na przykład aloesem, co pomaga w udrożnieniu zatkanego nosa, ułatwiając oddychanie. Korzystając z naszej oferty, możesz zamówić wytrzymałe chusteczki higieniczne składające się z trzech warstw miękkiej celulozy lub ich nieco tańsze, ale równie wygodne w stosowaniu dwuwarstwowe wersje.

Oryginalne chusteczki higieniczne Mola to produkty charakteryzujące się dość dużą wytrzymałością, zwłaszcza ich trzywarstwowe wersje, dużą miękkością i delikatnością. Chusteczki nie podrażniają skóry i są dobrym wyborem zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Zapoznaj się z pełną ofertą naszego sklepu i zamów opakowanie lub kilka opakowań produktów higienicznych tej popularnej na polskim rynku marki. Naprawdę warto!

Sortuj produkty
Liczba produktów: 11

Blog

Zobacz wszystkie
Kontakt