Witaj w Clineo! Czego dziś potrzebujesz?
Infolinia: 505 806 892 Wysyłka już w 24h Koszt dostawy już od 8,60zł
Szanowni Państwo, w związku z ograniczeniami epidemicznymi oraz dużą ilością zamówień, które spływają do naszego sklepu w ostatnim okresie czas przygotowania towaru do wysyłki może wydłużyć się do 3 dni roboczych. Prosimy o wyrozumiałość i przepraszamy za wszelkie utrudnienia. Zespół Clineo.pl

Pieluchy Huggies

Chroń delikatną skórę swojego dziecka przed podrażnieniami, wybierając chłonne pieluchy Huggies. W ofercie naszego sklepu znajdziesz bogaty wybór jednorazowych pieluszek dziecięcych w wielu rozmiarach, dedykowanych maluchom w każdym wieku. To sprawdzone produkty higieniczne charakteryzujące się dużą chłonnością i wygodą stosowania. Zapoznaj się z naszymi propozycjami i zamów pieluchy dostosowane do potrzeb swojego dziecka.

Do dyspozycji rodziców najmłodszych dzieci przygotowaliśmy szeroki wybór markowych artykułów higienicznych wielu kategorii. W tym miejscu prezentujemy oryginalne pieluszki Huggies, zarówno ich jednorazowe wersje do zastosowań codziennych, jak i specjalistyczne modele dedykowane różnym rodzajom aktywności. Doskonałym przykładem tych drugich są nienasiąkliwe pieluchy do pływania Huggies. To forma dziecięcego stroju kąpielowego z pieluchą, która nie ulegnie zniszczeniu w wodzie. Wkładka chłonna została zabezpieczona dopasowanymi falbankami, co zapobiega przeciekaniu pieluchy i sprawia, że nawet podczas zabaw w basenie, wciąż pełni ona powierzoną jej funkcję. Pieluchy Huggies to gwarancja najwyższego komfortu i bezpieczeństwa w każdej sytuacji.

Jeśli szukasz dziecięcych artykułów higienicznych o potwierdzonej, wysokiej jakości wykonania, które zadbają o delikatną skórę i komfort dziecka, skorzystaj z naszej oferty. W sklepie internetowym clineo.pl czekają na Ciebie najlepsze pieluchy Huggies oraz wiele innych produktów dostosowanych do szczególnych potrzeb najmłodszych odbiorców. Sprawdź i wybierz coś dla swojego dziecka.

Blog

Zobacz wszystkie
Kontakt