Witaj w Clineo! Czego dziś potrzebujesz?
Infolinia: 505 806 892 Wysyłka już w 24h Koszt dostawy już od 8,60zł
Szanowni Państwo, w związku z ograniczeniami epidemicznymi oraz dużą ilością zamówień, które spływają do naszego sklepu w ostatnim okresie czas przygotowania towaru do wysyłki może wydłużyć się do 3 dni roboczych. Prosimy o wyrozumiałość i przepraszamy za wszelkie utrudnienia. Zespół Clineo.pl

Chusteczki higieniczne Foxy

Charakteryzujące się dużą wytrzymałością, chłonne chusteczki higieniczne Foxy to produkt dedykowany zastosowaniom codziennym, szczególnie przydatny dla osób zmagających się z katarem siennym lub przeziębieniem. Jeśli interesuje Cię zakup oryginalnego produktu Foxy, w sklepie clineo.pl znajdzie wiele rodzajów chusteczek tej marki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferujemy celulozowe chusteczki jednorazowe w opakowaniach o różnej pojemności, w tym ich hipoalergiczne wersje, a także charakteryzujące się wyjątkową miękkością chusteczki higieniczne z domieszką włókien bawełny oraz nasączone kremem nawilżającym chusteczki kosmetyczne dla osób o szczególnie wrażliwej skórze, w szczególności polecane dzieciom. Znajdziesz w tym miejscu miękkie chusteczki higieniczne Foxy o trzywarstwowej konstrukcji, które zadbają o komfort każdej używającej ich osoby. Dzięki dużej miękkości i delikatności prezentowane produkty nie przyczyniają się do powstawania dodatkowych podrażnień skóry, a wysoki poziom wytrzymałości gwarantuje duży komfort ich stosowania. Małe opakowania zmieszczą się w kieszeni spodni, w torebce lub plecaku, dzięki czemu możesz mieć je zawsze pod ręką.

Skorzystaj z oferty przygotowanej przez nasz sklep internetowy i zamów interesujące Cię rodzaje materiałów higienicznych do użytku indywidualnego. Prezentowane chusteczki higieniczne Foxy to tylko część z naszych propozycji. W sklepie znajdziesz również oryginalne produkty higieniczne wielu innych, popularnych na polskim rynku producentów. Zapraszamy do składania zamówień.

Sortuj produkty
Liczba produktów: 8

Blog

Zobacz wszystkie
Kontakt