Witaj w Clineo! Czego dziś potrzebujesz?
Infolinia: 505 806 892 Wysyłka już w 24h Koszt dostawy już od 8,60zł
Szanowni Państwo, w związku z ograniczeniami epidemicznymi oraz dużą ilością zamówień, które spływają do naszego sklepu w ostatnim okresie czas przygotowania towaru do wysyłki może wydłużyć się do 3 dni roboczych. Prosimy o wyrozumiałość i przepraszamy za wszelkie utrudnienia. Zespół Clineo.pl

Finish do czyszczenia zmywarki

Zauważyłeś, że po wyciągnięciu talerzy ze zmywarki pojawiają się smugi? Sztućce nie są błyszczące, a z wnętrza wydobywa się nieprzyjemny zapach? W takim razie przyszedł najwyższy czas, by zająć się pielęgnacją swojego wyposażenia. Czyszczenie zmywarki powinno być regularnie wykonywaną czynnością, która nie tylko uchroni ją przed osadzaniem się kamienia, ale także bakteriami z resztek jedzenia.

Chcesz otrzymać gwarancję, że Twój wybór będzie satysfakcjonujący? W takim razie sięgnij po Finish do czyszczenia zmywarki, który pomoże Ci pozbyć się kamienia, nieprzyjemnych zapachów i brudu, który stale gromadzi się podczas użytkowania. Zaawansowana formuła preparatów gwarantuje zadowolenie i bezpieczeństwo!

Produktom dostępnym w naszym sklepie zaufało wielu zadowolonych klientów. Oferujemy tylko i wyłącznie asortyment, z którego sami chętnie korzystamy. Wybierz więc sprawdzone rozwiązania i ciesz się efektami widocznymi już po pierwszym użyciu.

Sortuj produkty
Liczba produktów: 2

Blog

Zobacz wszystkie
Kontakt