Wysyłka już w 24hWysyłka już w 24hKoszty dostawy już od 8,60 złInfolinia: +48 505 806 892
Szybki kontakt

Proszki do prania Dosia

Liczba produktów: 0
W wybranej przez Ciebie kategorii nie ma jeszcze produktów.
Dosia

Osobom poszukującym tanich detergentów o dużej skuteczności działania polecamy proszki do prania Dosia. To znana marka środków piorących o wszechstronnym przeznaczeniu, dedykowanych praniu tekstyliów białych i kolorowych wszystkich typów. Skorzystaj z oferty Clineo.pl i zamów proszek z 3-fazową formułą do prania w pralce automatycznej, do koloru lub bieli. Polecamy!

Do koloru i rzeczy białych - proszki Dosia od Reckitt Benckiser

Dla tych, którzy nie lubią przepłacać, przygotowaliśmy sprawdzone detergenty dedykowane praniu rzeczy białych i kolorowych, również w niskich temperaturach wody, które skutecznie rozprawią się z wszelkiego typu zabrudzeniami, usuwając plamy i jednocześnie chroniąc tkaniny przed szybkim zniszczeniem. Znajdziesz w tym miejscu oryginalne proszki do prania Dosia, do rzeczy białych i kolorowych. Proszki do prania rzeczy białych zawierają składniki odplamiające i wybielające, dzięki czemu nie tylko czyszczą, ale i chronią tkaniny przed szarzeniem. Proszki Dosia do rzeczy kolorowych usuwają plamy, ale nie przyczyniają się do blaknięcia kolorów, dzięki czemu kolorowa odzież zachowuje atrakcyjny wygląd i nie odbarwia się nawet po wielu praniach.

Oryginalne proszki Dosia to dobry wybór dla oszczędnych osób poszukujących tanich środków piorących o potwierdzonej skuteczności działania. Wybierz proszek do bieli lub koloru i złóż zamówienie. Do dyspozycji naszych klientów przygotowaliśmy proszki do prania Dosia o 3-fazowej formule, do automatów, do prania w niskich temperaturach wody dla ochrony odzieży przed szybkim zniszczeniem. Wybierz jeden z nich!

Płatności:system payUBezpieczeństwo:rzetelny regulaminDostawy:dostawca DPD dostawca inpostdostawca rabendostawca Orlen