Witaj w Clineo! Czego dziś potrzebujesz?
Infolinia: 505 806 892 Wysyłka już w 24h Koszt dostawy już od 8,60zł

Kilka odświeżaczy idealnych na nadchodzącą wiosnę!

2021-01-11
Kilka odświeżaczy idealnych na nadchodzącą wiosnę!

 

Zapach to jeden z tych elementów w domu, który sprawia, że znacznie chętniej w nim przebywamy. Wiosna z kolei wszystkim z nas kojarzy się z porządkami i nową energią. Właśnie dlatego warto połączyć te dwa aspekty i zadbać, aby Twoje miejsce na ziemi pachniało świeżością, kwiatami i wiosennym deszczem. Osiągnąć to możesz z różnego rodzaju odświeżaczami. Oto nasze najbardziej sprawdzone produkty!

 

Klasyczny spray

Zacznijmy od klasycznych odświeżaczy w formie spray’u. Tego typu produkty są niezbędne nie tylko w łazience, ale także w przedpokoju czy salonie. Wiele osób obawia się ich, ponieważ jakiś czas temu dostać można było tylko preparaty o silnym, chemicznym zapachu, które przyprawiały o ból głowy. Dziś sytuacja wygląda zupełnie inaczej! Możesz wybierać wśród różnego rodzaju woni od perfumowanych, ciężkich i eleganckich, aż po delikatne, świeże czy kwiatowe. Na wiosnę idealne propozycje to np. Ambi Pur Freshelle Flower&Spring lub spray do pomieszczeń Bolsius o zapachu mango i bergamotki.

 

Urządzenia samouwalniające

Jeżeli jesteś typem osoby, która nie pamięta o regularnym używaniu odświeżacza, a  lubi kiedy piękny zapach co jakiś czas jest aplikowany do pomieszczenia, warto wybrać produkty, które przychodzą do nas wraz z urządzeniem wypuszczającym woń w określonych odstępach czasu. Co ważne, takie sprzęty są estetyczne i nie rzucają się nadmiernie w oczy, dzięki czemu pasują do każdego wnętrza. Świetnym wyborem będzie np. Air Wick Freshmatic o zapachu „świeżość letniego poranka”, który jest delikatny, a przy tym niezwykle przyjemny. Oczywiście urządzenie kupujesz tylko raz, a później uzupełniasz je wkładami wymiennymi o ulubionych zapachach.

 

Odświeżacz elektryczny o wielu zapachach

Obawiasz się, że stale powtarzana ta sama woń nie jest rozwiązaniem dla Ciebie? Możesz także zdecydować się na odświeżacz samouwalniający, który co jakiś czas wypuszcza inny zapach. Jest to możliwe dzięki zamontowanym trzem zbiornikom w różnych odsłonach, które zgodnie z ustawieniami na urządzeniu, wypuszczają odpowiednią woń co jakiś czas. Sam sprzęt jest prawie niewidoczny, ponieważ podłącza się go do kontaktu. Taki model do np. Ambi Pur 3volution.

Świece jako alternatywa dla odświeżaczy

Oczywiście dobrym pomysłem na wprowadzenie wiosennego zapachu do domu są świece. Np. w ofercie marki Bolsius znajdziesz wiele różnego rodzaju propozycji - od bardzo delikatnych ziołowych, przez kwiatowe, aż po cięższe i słodsze, np. waniliowe. Świece dają nie tylko piękną woń w domu, ale także nadają niepowtarzalny klimat, nawet w ciepłe dni.

Wybierz swój zapach na wiosnę i ciesz się nową energią w swoim mieszkaniu!

 

Kontakt