Witaj w Clineo! Czego dziś potrzebujesz?
Infolinia: 505 806 892 Wysyłka już w 24h Koszt dostawy już od 8,60zł
Szanowni Państwo, w związku z ograniczeniami epidemicznymi oraz dużą ilością zamówień, które spływają do naszego sklepu w ostatnim okresie czas przygotowania towaru do wysyłki może wydłużyć się do 3 dni roboczych. Prosimy o wyrozumiałość i przepraszamy za wszelkie utrudnienia. Zespół Clineo.pl

Pałeczki nawozowe Biopon

Wygodne w aplikacji, niewielkie pałeczki nawozowe Biopon to skuteczny środek do zasilania wybranych gatunków roślin w składniki mineralne niezbędne do ich szybkiego wzrostu, a w przypadku kwiatów, do ich intensywnego kwitnięcia. W sklepie clineo.pl znajdziesz wiele rodzajów pałeczek dedykowanych nawożeniu roślin doniczkowych, balkonowych, tarasowych, a nawet ogrodowych. Sprawdź i zamów ich wybrane rodzaje.

Wybierz pałeczki nawozowe Biopon dla swojej rośliny!

Do Twojej dyspozycji przygotowaliśmy uniwersalne i specjalistyczne pałeczki nawozowe polskiej produkcji. To wygodny, wydajny i skuteczny sposób na dostarczenie roślinom substancji, które wspomogą ich prawidłowy rozwój. Znajdziesz w tym miejscu pałeczki nawozowe Biopon do pelargonii, storczyków, roślin zielonych i kwitnących. Poza tym sprzedajemy również uniwersalne pałeczki Biopon, które w bezpieczny sposób można wykorzystywać do nawożenia wszystkich gatunków roślin doniczkowych i balkonowych, ich wersję z mikoryzą, która zwiększa powierzchnię chłonną korzeni, tym samym sprzyjając wzmocnieniu roślin czy wersję z naturalnym obornikiem, który wspomaga rozwój flory bakteryjnej gleby.

Dzięki systematycznemu nawożeniu roślin zielonych i kwitnących możesz cieszyć się ich atrakcyjnym wyglądem przez cały rok. Wybierając wygodne w aplikacji pałeczki nawozowe Biopon, pielęgnacja domowych roślin doniczkowych i balkonowych stanie się łatwiejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Przyjrzyj się pełnej liście dostępnych produktów i zamów potrzebny Ci rodzaj nawozu. W sklepie znajdziesz również nawozy w płynach, żelach i granulkach.

Sortuj produkty
Liczba produktów: 8

Blog

Zobacz wszystkie
Kontakt