Witaj w Clineo! Czego dziś potrzebujesz?
Infolinia: 505 806 892 Wysyłka już w 24h Koszt dostawy już od 8,60zł

Wybielacze Ace

Przywróć tkaninom śnieżnobiały kolor, wybierać oryginalny wybielacz Ace. Z myślą o osobach odwiedzających sklep internetowy clineo.pl przygotowaliśmy rozbudowaną kolekcję markowych środków czystości, które powinny znaleźć się na wyposażeniu każdego domu. Sprawdź, jakie wybielacze do tkanin oferujemy i zamów produkt o oczekiwanych przez siebie właściwościach.

Skuteczne w walce z uciążliwymi plamami, pomocne w wybielaniu firanek i białych obrusów, oryginalne wybielacze Ace dostępne są w wielu wersjach zapachowych. Dzięki temu nie tylko zadbasz o czystość pranych tkanin, ale także nadasz im przyjemną nutę zapachową. W ofercie naszego sklepu znajdziesz wybielający płyn Ace o odświeżającym zapachu cytrynowym lub środek z linii Regular, który zapewnia dużą skuteczność w walce z plamami, działa bakteriobójczo, niszczy powodujące alergię zarodniki i grzyby, jednocześnie zapobiega szybkiemu szarzeniu białych tkanin. Dzięki wybielającym i dezynfekującym właściwościom wybielacze Ace są produktami, które mogą przydać się w każdym domu. Są skuteczne nawet w niskich temperaturach i nie przyczyniają się do szybkiego niszczenia czyszczonych tkanin.

Jeżeli jest Ci potrzebny skuteczny w działaniu preparat do usuwania plam i przeciwdziałania szarzeniu białych tkanin, na przykład firanek, oryginalny wybielacz Ace będzie strzałem w dziesiątkę. Zapoznaj się z naszą pełną ofertą obejmującą różnorodne środki czystości marki Ace i zamów te z nich, które mogą przydać się również w Twoim domu. Gwarantujemy szybką dostawę w przystępnej cenie.

Sortuj produkty
Liczba produktów: 2

Blog

Zobacz wszystkie
Kontakt